KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14676059
nr 1467 6059
Grafiskt blad
Lena Wiik. "Rapsfält". Signerad, numrerad 14/60. Giclee fine art. Bildmått: 59x60 cm. Bladets mått: 61x61 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:54:57
16/5 18:14:56